fbpx

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają,    ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą…

1.09.2021r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wracamy do szkoły z zapasem pozytywnej energii, kolejnymi postanowieniami, a także większą motywacją licząc, że zdrowi i pełni sił będziemy mogli realizować naukę tradycyjnie, w szkolnych murach

Spotkanie uczniów z dyrekcją oraz gronem pedagogicznym rozpoczęło się od odśpiewania hymnu państwowego. Zebranych w szkolnej auli przywitali Dyrektor Szkoły – Renata Kubik oraz Dyrektor Centrum Jan Jurek. Życzyli młodzieży sukcesów w nauce, a nauczycielom i instruktorom wytrwałości i dużo energii w rozpoczynającym się roku szkolnym. Przypomniano o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego, które służą dobru wspólnemu. Uroczystość zakończono wspólną modlitwą oraz błogosławieństwem, które udzielił obecny, ks. Krzysztof Węgrzyn. Następnie nauczyciele wychowawcy wraz ze swoimi klasami udali się do sal lekcyjnych by przedstawić plan zajęć.

Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy  oraz sukcesów edukacyjnych, a nauczycielom, wychowawcom  i instruktorom cierpliwości, spokoju i sukcesów w przekazywaniu wiedzy oraz kształtowaniu postaw i charakterów młodych ludzi.